Aktuality knihovny Mohelnice

Albi tužka

25.08.2023

Od letošního jara máme v knihovně vzdělávací sadu Kouzelné čtení s Albi tužkou. Součástí setu je interaktivní kniha Hravá angličtina, která Vás zábavnou formou naučí správně vyslovovat anglická slovíčka a jednoduché věty. Dále zde máme ještě jednu interaktivní knihu Svět zvířat, ve které se můžete seznámit se zvířaty ze všech koutů světa a dozvíte...

Všem dětem, které se zúčastnily Letní malířské soutěže, kterou během letních prázdnin vyhlásila Místní knihovna Mohelnice na téma Moje nejoblíbenější kniha, moc děkujeme za účast v této soutěži, a hlavně za krásné obrázky.